Ankara Mezar Bakımı

Mezar Toprak Değişimi ve Gübreleme

Mezar Toprak Değişimi ve Gübreleme

Zamanla verimli etkisini kaybeden toprak, havalandırılması, değişime ve gübrelenmesine ihtiyaç ihtiyaç duymaktadır. Mezar üstündeki bitkilerin sağlıklı ve düzenli bir büyüme gerçekleştirebilmesi içinde aynı durum söz konusudur. Göksu Mezar Bakım hizmetleri olarak da bu işi ciddiye alıyor, ekiplerimiz tarafından  düzenli bir şekilde bu işlemleri yapıyoruz.

Mezar Toprak Değişimi ve Gübreleme Hizmeti Kapsamı

Mezarlıkların mevsimsel yağış sonrasında topraklarında çökme meydana gelmektedir. Özellikle yeni defin sonrasında ilk 6 ay sonrasında bu durum daha sık görülmektedir. Biz Göksu Mezar Bakım Hizmetleri olarak yakınlarınızın mezarlıklarındaki topraklarının çökme eksilme ya da değişim işlerini uzman kadromuzla sunmaktayız. Mezar üzerine çiçek ekimi öncesinde bu işlemin yapılması önerilmektedir. Mezar bakım hizmetimizi almadan öncesinde bu hizmetimizden de yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Mezar Toprak Değişimi İlave Toprak ve Gübreleme Fiyatları

Mezarın boyutuna ve çeşidine göre bu fiyatlandırma değişmektedir. Mezarınızın toprak değişim kapsamına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bizlerle iletişime geçip gerekli keşif ve tespitleri yaptıktan sonra bu fiyat maliyetini sizlerle paylaşıyoruz. akabinde ücretlendirme yapıyoruz.

Mezar Bakım Hizmetini Göksu Mezar Olarak Profesyonel Kadromuzla Biz Yapıyoruz.

Hiç bir aracı firma ya da kişiler kullanılmamaktadır. Firmamızın yeri karşıyaka mezarlığı 1. kapıdadır. Siz değerli müşterilerimizi hizmetlerimiz ve bakım kapsamlarını sunmak için çaya bekleriz.

Ankara Mezar Bakımı ve Yapımı ​

Sevdiklerinizin mezarlarını özenle bakımını yapmak veya yeni bir mezar yapımı hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.