Ankara Mezar Bakımı

Periyodik Bakım Hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri

Mezarların Çiçeklenmesi, Sulanması, toprak değişimi ve gübrelenmesi  tamam olsa da sürekli bakıma ihtiyaç duyar, Göksu Mezar Bakım Hizmetleri olarak,  periyodik olarak belirli günlerde  ve aylarda Bakım, budama, Sulama  gibi bakım gerektiren işlemleri yapıyoruz.

Periyodik Mezar Bakım Hizmeti Almadan Önce Alınması Gereken Hizmetler

  1. Mezar Çiçeklendirme ve Çiçek Ekim Hizmeti
  2. Mezar Toprak Değişimi İlave Toprak ve Gübreleme

Bu kapsamda mezarlıklarınıza başlangıç hizmetini verdikten sonra akabinde periyodik olarak mezar bakım hizmeti vermekteyiz. Mezarlıklarınızın çiçeklendirme hizmetini ve toprak değişimi düzenlemelerini yaptıktan sonra ekim ve sulama kontrollerini periyodik olarak haftalık, aylık ve yıllık olarak kapsam içerisinde yapmaktayız.

 

Periyodik Mezar Bakımı Fiyatları

Periyodik mezar bakımı Ankara Karşıyaka Mezarlığında bulunan mezarlıklar için yapılmaktadır. Fiyatlandırma mezarın çapına ve uygulanacak bakım hizmetleri kapsamında değişiklik göstermektedir. Profesyonel ekibimizce mezarlığınıza keşif ve inceleme yaptıktan sonra fiyatlandırması yapılmaktadır. ya da mezarlığınızın durumu ile ilgili bilgilendirme tarafımıza iletilmesi durumunda size uygun tarife üzerinden fiyatlandırılacaktır.

 

Mezar Bakım Hizmetini Göksu Mezar Olarak Profesyonel Kadromuzla Biz Yapıyoruz.

Hiç bir aracı firma ya da kişiler kullanılmamaktadır. Firmamızın yeri karşıyaka mezarlığı 1. kapıdadır. Siz değerli müşterilerimizi hizmetlerimiz ve bakım kapsamlarını sunmak için çaya bekleriz.

Ankara Mezar Bakımı ve Yapımı ​

Sevdiklerinizin mezarlarını özenle bakımını yapmak veya yeni bir mezar yapımı hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.