Ankara'da Mezar Yapımı ve Mezar Bakımı Hizmeti

İncirli Mah. Dilaçan Sk. No: 5/B

Keçiören / ANKARA

8.30 AM - 20.00

7/24 Hizmet

Çim Döşeme

Çim Döşeme

Bulunduğunuz ortamda yaşadığımız alanların düzenli bir şekilde olması insan hayatı için önemlidir. Sahiller, yollar, park ve bahçeler, mezarlar, özel mülk ve alanların düzenlemesini yapan firmmaız,  doğal yöntemler ile düzenlemeler yaparak insanların gözüne hitap eden birçok projeyi hayata geçiriyor. Peyzaj çalışmaları çevresel düzenlemelerin güzel olmasını sağlıyor. Daha doğal, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir ortam sunmak için çeşitli işlemler yapılıyor. Peyzaj firmaları tarafından yapılan birçok işlem bulunuyor. Çim Döşeme, ağaç dikimi, bitki dikimi, çevresel düzenlemeler kamelya oluşturma ve daha birçok işlemler firmamızın sunmuş olduğu çevre düzenlemeleri arasında bulunuyor.

Hizmet Hakkında

firmamız tarafından yapılan Çim Döşeme işleminin amacı güzel bir ortamda ve yeşil bir ortamda yaşamayı hedeflemektedir. Çim Döşeme işlemi profesyonel olarak firmamız tarafından yapılıyor. Dilediğiniz her mekâna ve her türlü dış bölgeye çim döşeme işlemi yaptırabilirsiniz. Çim döşemeyi iki türlü yaptırabilirsiniz. Dilerseniz yapay çim kullanabilirsiniz. Yapay çimler PVC’den yapılıyor ve dış etkenlere karşı kendini koruyabiliyor. Yapay çimler mevsimlerin kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretiliyor. Tercih etmiş olduğunuz yapay çim ise mekânın uzunluğu ve genişliği ölçülerek uygulama yapılıyor. Yapay çimleri uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Doğal Çim

Yapay çim kullanmak istemiyorsanız, teknolojinin son harikası olan doğal çimler ile harika yeşil alanlar oluşturuyoruz. Doğal çimler rulo şeklinde üretilerek müşterilerin istemiş olduğu her mekâna uygulayabiliyoruz. Toprakla uyumu kısa bir süre içerisinde gerçekleşerek bulunduğu yerde kalıcı şekilde göze çarpıyor. Firmamız tarafından en sık yapılan bu işlem, son zamanlarda en çok tercih edilen çim modelleri arasında bulunuyor. Bahçenizde, teraslarda, kamelyalarda, yol çalışmalarında, Çim Döşeme mezarlıklarda, kentsel dönüşümlerde en çok tercih edilen rulo çim modelleri oluyor.

Sizler de çim döşeme hizmeti almak istiyorsanız lütfen firmamızı arayın.

Call Now ButtonHemen Ara
× Bize Sorun